1.КУРИЛО Марія Петрівна

2.СКОРИК Варвара Антонівна

3.ЯКОВЕНКО Зінаїда Яківна

4.КОЗИНЕЦЬ Палагея Василівна

5.ГУРІНА Зінаїда Павлівна

6.ПРАВДЗІВА Надія Михайлівна

7. НЕСТЕРОВСЬКА Олександра Іванівна

 

Курило Марія Петрівна

Розпочала трудову діяльність у 1969 році у колгоспі ім. Ілліча с.Ковтуни Золотоніського району Черкаської області  птахівницею. З 2001 року – пенсіонер. Курило М. П. народила та виховала до 8-річного віку шестеро дітей.

Скорик Варвара Антонівна

Розпочала трудову діяльність у 1953 році, після закінчення Ковтунівської середньої школи, розпочала свою трудову  діяльність  в рільничій бригаді в Драбівецькому ефіроолійному радгосп-заводі с. Драбівці Золотоніського  району Черкаської області. Працювала в с. Драбівці з 1953 до 1955 року . В 1955 році на постійне місце проживання родина переїхала в с. Ковтуни Золотоніського району Черкаської області, де продовжила працювати в колгоспі ім. Ілліча с. Ковтуни Золотоніського району Черкаської області в рільничій бригаді. З 1985 року – пенсіонерка.

Скорик В.А. народила та виховала до 8-річного віку п’ятеро дітей.

Яковенко Зінаїда Яківна

Яковенко З.Я, розпочала трудову діяльність у 1952 році, телятницею в колгоспі ім. Шверника с. Антипівка Золотоніського району Черкаської області. У 1960 році після одруження почала працювати в колгоспі ім. Ілліча с. Ковтуни Золотоніського району Черкаської області, телятницею . З 1986 року – пенсіонерка.

Яковенко З.Я. народила та виховала до 8-річного віку шестеро дітей.

НЕСТЕРОВСЬКА Олександра Іванівна

Розпочала трудову діяльність у 1948 році,  різноробочою колгоспу ім. Ілліча с.Ковтуни Золотоніського району Черкаської області. З 1985 року – пенсіонер.

Нестеровська О. І. народила та виховала до 8-річного віку шестеро дітей.